بیش از ۳۰ سال سابقه مدیریت فعال ، موفق و خلاق در مدارس دولتی و غیردولتی آموزش و پرورش شهر تهران ، دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی 

سرکار خانم زینت گلبو 

رشد و شکوفایی و ارتقاء علمی و مهارتی فرزندان این مرز و بوم از دیرباز مورد علاقه ما بوده و هست. در این راه بزرگ تجربیاتی بی نظیر کسب نموده و با بهره گیری از علوم و معارف ، مسیر رشد و ارتقاء را پیموده ایم و معتقدیم با عشقی که ما به کارمان می ورزیم و با تلاش، پشتکار و توکل به خداوند متعال هر ناممکنی ممکن می شود. مهم این است که هدف درست انتخاب شود و همیشه به دنبال کسب علم و معرفت و افزایش مهارت و فنون باشیم تا قله های پیش رو را یکی پس از دیگری فتح نماییم.

سخن مدیریت

در تاسیس مجتمع آموزشی طلوع سبز سه واژه هدف قرار گرفت : خلاقیت، یادگیری، مهارت

من آموزش را به عنوان وسیله ای برای توجه اولیا و دانش آموزان به سوی تعالی انسانی می بینم و همچنان مانند روزهای اول تاسیس مدرسه طلوع سبز معتقد به تربیت « انسان مفید » هستم . انسانی با تربیت اسلامی ،  از نظر علمی قوی ، به آموزش های روز مجهز و با سبک زندگی ایرانی عجین باشد  . انسانی خلاق و فرهیخته و وفادار به میثاق های جامعه .آموزش و پرورش فرزندان ، عشق ، علاقه و از خودگذشتی می طلبد. ما می کوشیم تا با توجه به نیازهای روز جامعه ونگاه دقیق به نیازهای دوران کودکی ، محیطی پویا ، شاد و کارآمد فراهم آوریم و افرادی مسئول ، وظیفه شناس و مهربان بپروریم.از این فرصتی که پیش آمده تا در محضر عزیزانی باشم که نسل نوجوان و جوان ما هستند بسیار خوشحال و خرسندم .جای بحث و تردید نیست که بزرگترین سرمایه توسعه ، پیشرفت و تعالی یک کشور ، توسعه انسانی است و توسعه معنوی را هم اگر داخل همین توسعه انسانی ببینیم ، کشوری که این سرمایه را ندارد ، امکان ندارد که بتواند به خوبی از سرمایه های دیگرش استفاده کند .شکی نداریم که پرورش نه تنها هم ردیف آموزش است ، بلکه دارای اولویت است.این پرورش است که می تواند نوجوانان ما را برای آموزش و یادگیری بهتر آماده کند و بسیاری از مشکلات آموزشی، به مساله پرورش برمی گردد.اگر امر پرورش سرمایه گذاری اصلی ما باشد ،  آموزش نیز به موازات آن  در سطح بالایی قرار خواهد گرفت.البته کیفیت آموزش همواره مورد بحث بوده و اگر هر زمانی بگوییم کیفیت بالاتر مطلوب ما می باشد، این سخنی به گزاف نیست.آموزش به معنای پر کردن حافظه نیست . معلم باید کتاب ها را برای دانش آموز قابل فهم کند . ما در مجتمع آموزشی طلوع سبز  دانش و علمی می خواهیم که بتواند به بهبود زندگی جامعه و مردم تبدیل شود.یعنی این دانش آموز بتواند زندگی بهتری داشته باشد .در پایان تشکر می کنم از اینکه این فرصت در اختیار من قرار گرفته است تا بتوانم نکاتی در محضر شما عرض نمایم .برای من افتخار است که به شما خوبان خدمت می رسانیم.ان شاء الله همیشه در زندگی موفق و موید باشید .