تاریخچه ای مختصر از مجتمع آموزشی طلوع سبز 

مجتمع آموزشی طلوع سبز نزدیک به ۲۰ سال قدمت دارد.این مدرسه در سال ۸۲ در حوالی باغ فیض (اشرفی اصفهانی ) تاسیس شد . پس از مدتی به جنت آباد شمالی ، خیابان ایرانشهر منتقل شد.این مجتمع در ابتدا با مقطع آموزشی متوسطه شروع به فعالیت نموده و پس از آن با توجه به احساس ضرورت و اهمیت مقطع دبستان ، واحد پیش دبستان و دبستان در سال ۹۳ به پیشنهاد سازمان آموزش وپرورش شهر تهران به منظور رویکرد فرهنگی –تربیتی راه اندازی گردید.

وظیفه  خود می دانیم که تا حد  امکان مدرسه را برای اولیای محترم و دانش آموزان عزیز معرفی کنیم تا آنها بتوانند انتخاب بهتری داشته باشند .جلسه  معارفه و بازدید از مدرسه اولین اقدام ما برای توافق در همراهی تربیتی مان است.

دریافت اولین باز خوردها از اولیای مراجعه کننده به مدرسه ما را شگفت زده کرده ،آنها می گفتند “ تا کنون در بین مدارسی که برای ثبت نام مراجعه کرده ایم ، کمتر شنیده ایم که مدرسه به ما بگوید حق انتخاب با اولیا و دانش آموز است. ما آرام بودن شرایط ثبت نام و احساس امنیت در ایشان را جزء حقوق مراجعین می دانیم.

قصد ما ساختن مدلی برای اصلاح نظام آموزشی نیست ، قصد ما این است اولیایی که مثل ما به موضوع های تعلیم و تربیت فکر می کنند مدرسه ایمن داشته باشند تا بتوانند با خیال راحتتر فرزند خود را به آنجا بسپارند. البته به خوبی می دانیم وقتی حرکتی برای رفع یک نیاز واقعی در جامعه انجام می دهیم ممکن است دیگران از تجارب ما استفاده کنند و برای خود ایده هایی بگیرند که البته موجب افتخار ماست و همواره از گسترش ایده ها ، استقبال می کنیم.